Nie pisałam przez 3 dni,więc moglibyście sobie pomyślec że, już nie chcę bloggować ale wcale nie tak,przed wczoraj poszłam biegać no i było strasznie zimno,straszniee.A ja głupia poszłam biegać,otuż moja kochana mama przewidziała to żę będę chora,następnego dnia gardło mnie bolało głowa i kręciło mi się w głowie jak wstawałam, było mi zimno i gorąco w tym samym czasie,do szkoły nie poszłam wczoraj i dzisiaj,teraz się lepiej czuję chociaż wykończona,niewiem czy jutro pujdę do szkoły chociaż nawet wam powiem ,że mi się niechcę,bo i tak po piątku,mam dwa tygodnie wolnego,wezmę sobie jeszcze pare dni od bloggowania ,wiecie jak to jest jak chcecie bardzo napisać posta ale taki post jak jesteśćie chorzy jest nudny co?dla mnie jest,zresztą zobaczy sie,mam zamiar po chorobie nagrać ''Co mam w swojej torebce'' video,chcecie takie?
Ja lecę odpowczywać ;>
Przepraszam za mało udane zdjęcia..
Podoba wam się nowy nagłówek czy stary lepszy? :)
