Showing posts with label America. Show all posts
Showing posts with label America. Show all posts

Sunday, 10 June 2012

SUNDAY

Hey ;D
Dziś niedziela uggggggggggh..niechce mi sie iść do szkoły : /
Ale też fajnie nobo jutro wkońcu przebijam ucho : DD
Strasznie sie ciesze.Zrobiłam pare zdj,nie które są gupie hehe ;)
Dziś poszłam z wiktorią (przyjaciółka) na lody ,i powspinać sie po skałkach.
A potem posiedziałyśmy u niej,I tam był taki słodki szczeniaczek,niestety nie miała,
telefonu z sb ;/
Ale dzień ogulnie był udany!
Jutro kupuje sweter ;P

 Boo :D

Ten sweter ,bym go nosiła z spodenkami i leginsami,lub na lato
jak w szkocji ciepło to w spodenkach i klapkach ;D
Jutro go kupuje .. :)