Showing posts with label Natalia. Show all posts
Showing posts with label Natalia. Show all posts

Saturday, 23 June 2012

Lustrzanka

Już mam aparat!a co to oznacza? codzienne posty? o TAK.
Zrobiłam pare fotek,dodam pare..zrobiłam je tylko na wypróbowanie. :-)
Działa świetnie ,tu jedna fotka mojego psa :
Widać tu,bardzo mi się podoba jakość.
Tak długo czekałam na taki aparat,jestem przeszczęśliwa.
Zrobię strone na blogu z zdjęciami,bo napewno będe ich miało
DUŻO.








Monday, 18 June 2012

Hey :)

Dziś poniedziałek,a tak dokładnie już wtorek bo już 1 nad ranem,a ja nadal nie śpię.Więc teraz tylko szybko piszę post,Ogulnie to zmieniłam nagłówek,pewnie też zmienię pare żeczy żeby było idealnie Haha.
W sobotę już chyba dostaje lustrzanke :) A oznacza to ,więcej postów videów więcej bloggowania.
Mam nadzieję że mnie wesprzecie ,bo chce bloggować dla kogoś ;)
Nie ma dziś żadnych zdjęc,będzię ich wiele jak dostane lustrzanke.

Jak wam się podoba nowy nagłówek ?

Monday, 4 June 2012

OHAI

Hey wszystkim wczoraj zrobiłam filmik OOTD,editowałam i teraz wam pokaże :')
Jutro mamy wolne bo chyba są urodziny królowej czy coś,YAAY : D Więc pewnie zrobie filmik i dodam!
Dziśiaj pewnie pójde na basen z przyjaciółką,albo zostane w domu, zalęzy jaka pokoda O.o

Założyłam te buty ,bo było zaciepło na trampki,
Ale potem zaczeło lekko padać ..


Mam nadzieje że wam sie podoba :) Zrobiłam jeszcze filmik jak wróciłam z zakupów,ale był beznadziejny więc  go nie dodam. :3