Zrobiłam pare fotek,dodam pare..zrobiłam je tylko na wypróbowanie. :-)
Działa świetnie ,tu jedna fotka mojego psa :
Widać tu,bardzo mi się podoba jakość.
Tak długo czekałam na taki aparat,jestem przeszczęśliwa.
Zrobię strone na blogu z zdjęciami,bo napewno będe ich miało
DUŻO.