Showing posts with label Natalia ♥. Show all posts
Showing posts with label Natalia ♥. Show all posts

Friday, 10 August 2012

Messy Bun,Paczka. ♥

Cześć :D
Dziś wstałam o 11? tak o 11. Oczywiśćie Leon czyli mój pies musiał mnie obudzić swoim szczekaniem,ale nie gniewam sie na niego,potem po niego poszłam i poleżalałam znim chwilkę.Potem troche oglondałam inne blogi,dziękuje że obserwujecie i komentujecie.Dzisiaj zrobiłam sobie koka,bo włosy mam rozkopane jak niewiem co.Ale mi nie wychodził więc mam rozpuszczone włosy i wyglądam jak potwur.Dziś też przyszła paczka,tak długo czekałam,nic wielkiego tylko pare studds,chyba cekiny po polsku.Ale nie jestem pewna,przepraszam za to.Ale mam zdjęcia to będziecie wiedzieć.Porobiłam pare fotek z nudów,Mam nadzieje spotkać się z Wiktorią,ale nie wiadomo.

Miłego Dnia. :)









A to dla mojej wariatki,Wiktoria wyjechała dziś do polski na tydzień.
O i jak coś to mam dwie przyjacółki,o imieniu Wiktoria.
Więc na tą Wiktoria na zdj z tymi dziwnymi minami,będę mówiła Karola,bo to jej
przezwizko,żeby wam się nie mieszało hehe. :)


Tuesday, 7 August 2012

Nudyy

> Hey <
Dziś same nudy,Poranek zaczełam wstaniem i zjedzeniem naleśnika popijając cappucino,
Wiktorią pomnie przyszła ale nie miała poprostu ochoty wychodzić ;/
Mam zamiar obejrzeć dzis jakiś film!!A robiłam sobie makijaż eyeliner i tp,z nuduw hehe
Mój pies Leon jest taki owłośiony musimy zadzwonić do fryziera,ale nie wiadomo czy fryzier
pracuje,no bo wakacje,jak dziś dzowniłam to nie odbierał :p
Natali




Monday, 6 August 2012

Lets go to the beach

Hey wszystkim!Jak ja tu długoo nie pisałam,Zaczynam pisać bloga od nowa,mam nadzieje że więcej ludzi będzię czytać.No więc dziś notka o plaży,dziś z Wiktorią poszłam na plaże i było fajnie,uciekałyśmi w krzakach,hahaha
Przedj jakimiś muchamy i pszczołami ;D Oczywiśćie zdj też porobiłam,woda nie była za gorąca no ale mogła być ;) No a potem poszyłyśmy na plac zabaw troche wyschnąć i pogadać,takie tam.. :P








Monday, 9 July 2012

Nowy wyglą bloga,zmiany ☆

Cześć wszystkim.
Zdecydowałam się wkońcu,kochani nawet niewiecie jak bardzo starałam się,żeby wam się podobało i też zmieniłam link więc pewnie wam będzie trudniej sie dostać do bloga.Ale będę was odwiedzać i wszystkim zostawie powiadomienie o zmianie bloga.Więć dziś Wiktoria przyszła do mnie,znacie ''Chatroulette,, więc tam się troche wygupiałyśmy i chwaliłśmy pączkami (WTF),Och tak pączki z lukrem,potem próbowałyśmy robić video,na Youtube wiecie,postanowiłam też zacząć prowadzić Youtube & Blog razem.Niewiem czemu ale poprostu myślę ,żę wtedy będzie więcej ludzi kturzy będą czytać bloga i równierz oglądać fillmy na YT. ♥


Pamiętajcie o zostaniu obserwatorem :')
Dobry  pomysł z prowadzeniem Youtube & Bloga ?

Saturday, 7 July 2012

MSN,NUTELLA

Hey słoneczka :*
Dziś nic nie robiłam,zimno jak cholera.Aż z domu nie wychodziłam,troche porysowałam pobawiłam się z psem,a potem z wikąna MSN pisałyśmy aż do teraz i nadal piszemy i gadamy przez kamerke jadłyśmy nutelle hehe
Potem malowałam paznokcie ,wkoncu są wakacje !!ale w szkole też moge mieć.


Friday, 6 July 2012

Meduzy

Hey dzisziejszy dzień był udany,spałam chyba do drugiej potem zjadłam obiad ,i uszykowałam się do wyjśćia z wiktorią lecz przed wyjśćiem poszłam jeszcze na spacer z psem i do siostry po torebkę :) Potem poszłam do domu po aparat i tp,a jak wychodzę widze Wiktorię i się śmieje musiała biedota iść pod mój dom hehe ^.^
Potem poszłyśmy na miasto najpierw po cole zimniutka była :D Potem na frytki,i na lizaki :) Poszliśmy potem na skałki i tam było tak strasznie dużo meduz zrobiłam paru zdjięcia ^.^ Potem jeszczę pogadałyśmy i powspominałyśmy.Jutro może przychodzi do mnie :)










Thursday, 5 July 2012

Mickey Mouse :)

Wakacje,wakacje,wakacje...
Dziś śniadania nie jadłam (Dieta)ale jakoś głodna nie jestem,zachwile ide pobiegać jak nie z Wiktorią to sama.
Dużo czasu spędzam na tej stronie : http://www.ringsandtings.com i oglądam pierśćionki,najbardziej podoba mi się taki z wąsami i taki z skyrzdłem.♥ Znalazłam koszulkę z Mickey Mouse którą nie dawno kupiłam i postanowiłam ją dzisiaj ubrać : D






Wednesday, 4 July 2012

Wakacje,Ombre hair ♥

Cześć.
Jedna żecz,już są WAKACJE ♥♥♥
Druga żecz to ,że mama pozwoliła mi sobię zrobić ombre ,ale nie za bardzo wyszły : / Bo najpierw trzeba było rozjaśnić a moja siostra nie wiedziała i wyszły rożowo/fioletowe ale i tak jestem zadowolona.
Mam zamiar być wielkim leniem w wakacje ale nietylko będę chodziła na plażę i wychodziła z domu jak najczęściej sie da :D Chce też ogłośić ,że chce zrzućić pare kilo więc tu są pare żeczy które zamierzam zrobić żeby schudnąć :
~ 11 z psem na spacer,12 biegać ( poproszę wiktorię żeby zemną ale nie wiadomo ) :)
~ O 4/5 mieć ćwiczenia chociarz przez godzinę.
~ nie jeść śniadania
~ nie jeść słodyczy
~ jeść kolację przed 19
~ jeść jak naj zdrowiej bo tu też chodzi o zdrowie..
To mój plan ,to dość dużo ale wydaje mi się ,że dam rade..
To mnie bardzo zainspirowało :)

 Widzicie..o_o

 Wielkie lustro ,które stoi moim biurku.
 Mój dzisiejszy outfit przed .
 Wąsy :)
leon musi być :D