Showing posts with label Nati. Show all posts
Showing posts with label Nati. Show all posts

Sunday, 24 June 2012

It's sunday !

Hey dziś nic nierobiłam,bo brzuch mnie bolał..ale potem wyszłam na kilka minut i porobiłam zdjęcia psą..Mojemu i sąsiaduw psa,hehe.
 Poznajcię ''Toaz'' zrobiłam to zdjęcie ale
musialam stanąć na płocie..hehe
 A tu żeby leon się nie obraził to mu też..heh

Znowu ''Toaz,, :)

 Pokaże wam teraz korektor z N.Y.C
 Ja nakładam go na niedoskonałości/Pryscze,
czasem na oczy i pod.
 Rosmarowuje.
I to effekt ;D 
Mam nadzieję ,że wam sie podoba.