Poznajcię ''Toaz'' zrobiłam to zdjęcie ale
musialam stanąć na płocie..hehe
A tu żeby leon się nie obraził to mu też..heh
Znowu ''Toaz,, :)
Pokaże wam teraz korektor z N.Y.C
Ja nakładam go na niedoskonałości/Pryscze,
czasem na oczy i pod.
Rosmarowuje.
I to effekt ;D
Mam nadzieję ,że wam sie podoba.