Showing posts with label x. Show all posts
Showing posts with label x. Show all posts

Thursday, 21 June 2012

Noc :)

Hey, już prawie druga w nocy,znowu późno bloguje dlatego ,że jutro nie ide do szkoły.Co mi tam..Jutro w szkole nie mamy lekcji tylko jest Gala dla pływających z naszej szkoły.I ja nie biore udziału choć lubie pływać ale bym sie wstydziła przed tyloma ludzmi :) Wiktoria zato bierze udział,ale mama mi pozwoliła nie iść..ale też nie chce iść bo mam jeszcze zakwasy i boli mnie brzuch ciągle.Ten tydzien nie był za fajny..ale już nie długo wakacje,a w sobote ide kupić aparat albo w tą sobote albo w następną.I jeszcze jedna dobra wiadomość mój wujek się wyprowadza..on znami mieszkał bo on nie ma żony i wgla  teraz sie zakochał i z polski ta pani z cureczką  pzyjerzdzają i wujek sie wyprowadzi...Nie przeszkadza mi ale czasem jest denerwujący.
Dziś mi sie nudziło więc posprzątałam w szafie pogadałam z koleżankami i na chatroulette sobie robiłam jaja z ludzi bo mi sie nudziło...hehe ;P x A potem znalazłam pare fajnych zdjęć i połączyłam je razem I zrobiłam sobię tapete na laptopa.To są tak jakby moje inspiracje :)...: