Friday, 21 September 2012

FRIDAY

Heeei
Wkońcu piątek!wy też sie tak tym jaracie?bo ja tak,naj trudnieszy tydzień w tym roku.nawet niewiem czemu.Ale poprostu był,wczoraj byłam z morganem i wiktoriuszem na dworze,najpierw u morganiusza bo musiała posprzątać królika klatke a my musiałyśmy go pilnować mówiąć 'my' mam namyśli wiktoriusza  i mnie.Potem poszyliśmy na dwór,a jak wróciłyśmy to morganiusz dał nam 'garlic bread' niewiem jak to się nazywa po polsku,ale było pyszne.Potem porobiłam zdj kotów i królika,słodkie,jeden z jej kotów niema oka ,biedaczek ale i tak jest słodki.Ja lece do tesco.

Do napisania ;>

 Słodziakii ;>

 Hehe maski na hallowen













Thursday, 20 September 2012

Rozgwiazda

Heey
Dzisiaj w szkole było spoko,tak jak zawsze,jedna rzecz się zmieniła,zamiast deszczu jest słońce.
I co ja na to mówię?wychodze z domu i idę na lody z Morgan i Wiktorią.Miałam wziąść psa ale wyjdę z nim za chwile i będzie spoko ;)Jednak chyba zamówię te buty,ona mają być na zimę więc musze sobie kupić czarne jeansy i biały sweter żeby mi pasowały (do szkoły)  a właśnie nasze skolne kolory to czerwony biały i czarny,jako pierwsze klasa poprostu musimy nosić te kolory,dziś  bylam też u wujka po szkole,i zobaczyłam piękne rozgwiazdy,oczywiśćie kazałam mu je włożyć do wody,ok ja lecę.

Do napisania ;>








Wednesday, 19 September 2012

Szkoła

Hej ;>
Dziś wpadłam na pomysł zrobienia paru zdjęć w szkole,troche nuda co?Ale przynajmiej jakiś post.Dziś miałam iść do Morgan,ale zgadnijcie co? ''DESZCZ'' taa.Dziś było spoko mieliśmy wf i musiałam biegać do okoła szkoły,ja okrożyłam sześć razy.Jestem nawet z siebie dumna,ponieważ zwykle robię 4 a dzisiaj zrobiłam 6.Patrze na ebay chcę kupić buty na zimę,kurtkę i kamizelke też.Za niedługo jadę na takię WIELKIE zakupy,więc zobaczymy co zdobęde.Oczywiśćie jedziemy jeśli będzie ciepło bo nie mam ochoty chodzić po sklepach jak pada dzeszcz czy wieje.


 Stephanie & Tiegan

 Morgan & Tiegan
 Hahaha,szalona Morgan ;)
 Morgan

Te buty właśnie chce,mama mówi ,że mi je może kupić.Ale ja właśnie nie jestem pewna.

Tuesday, 18 September 2012

Forever Crazy

Heeeeei.

Więc tak dziś w szkole było dość prosto i fajnie,tak właśćwie kocham Wtorki,wtorki i piątki.Ale ten niebył jakiś super nie wszystko poszło tak jakbym chciała,ale nie zawsze idzie tak jak chcecie,a szkoda.
Wyszłam na dwór z Arlene i Wiktorią,arlene to szkotka,a wiktorie znacie ;-)Poszyliśmy do sklepu z słodyczami,kupiłam pringles i żelki,hah zjadlam żelki po drodze.Potem poszyliśmy do Arlene,po zaczeło padać.Ahhh deszcz zawsze wszystko niszczy,co nie?hehe.U arlene było zabawnie,pośmiałyśmy się,porobiliśy głupoty jak to przyjaciółki,hehe.Było fajnie,i potem ja i Wiktoria  poszliśmy do domu razem.

Miłej Nocy,tak sorrki ,że piszę dopiero teraz. (:












Monday, 17 September 2012

Zmiana.

Heei.
Postanowiłam zrobić małą zmianę,zawsze chciałam żeby mój blog tak wyglądał,ale nie mogłam rozszyfowrać,jak to zrobić.Dzisiaj coś dziwnego sie stało,nie żartuje to normalne.Nudziło mi się,ale dziwne to ,że miałam 'wene' i stworzyłam taki wygląd.Nie jestem pewna co do nagłówka,a wy co myślicie onim?
Idę teraz wziąść przysznic,i oglądać nickelodeon. :)


Zmęczona

Hejjj.. (:
Muszę odnowa wszystko zaczynać,to da mi naczuke,że bloga i czytelników trudno odzyskać.
Wracając do dzisiejszego dnia,jestem wykończona!Dziś pierwsze co mieliśmy basen,i  naszym dzisiejszym zadaniem było zrobić 30 basenów,ja i tak pobiłam swój rekord bo zrobiłam razem 55,bo potem mieliśmy długą przerwe i od nowa.Więc jestem WYKOŃCZONA.Nie dość ,że moje włosy pachną chlorem,to jeszcze padał na nie dzeszcz.Dziś miałam spotkać sie z Chloe,ona jest szkotką i jedną z moich przyjaciółek,jest też zemną w klasie,ale moje plany zniszczył dzeszcz.Zaraz idę wziąść przysznic,i coś tam porobię,po trzeba jakoś zabić nudę.

Miłego dnia. ;>





 haha mój taniec ;p




Sunday, 16 September 2012

POWRÓT

Heyyy.
Postanowiłam wrócić,do bloggowania,czytająć inne bloggi,uświadomiłam sobię jak bardzo kocham bloggowanie,nawet jeśli czasem nie mam na nie siły,robienie filmików jest fajne,ale męczące.Postanowiłam robić filmiki czasami,ale jeśli tak to na bloga,nie na youtube.Wiem ,że jestem zmienna,i was za to przepraszam,ale zanim znajdę to co na prawdę kocham robić,muszę przejść przez różne etapy w moim życiu.A fotografia jest jedną rzeczą którą kocham robić.

Dzisiaj wstałam o 9,i gadałam trochę z Wiktorią która zawsze wcześnie wstaję,a dla mnie to wyjątek,hehe.
Potem poczytałam bloggi na laptopie,ogarnełam pokój,i przebrałam się,teraz jem kogiel-mogiel i oglądam Nickelodeon-Tajemnice domu Anubisa. :)

Miłego Dnia.






Mistrz głupich min-To ja,heh.