Friday, 10 August 2012

Messy Bun,Paczka. ♥

Cześć :D
Dziś wstałam o 11? tak o 11. Oczywiśćie Leon czyli mój pies musiał mnie obudzić swoim szczekaniem,ale nie gniewam sie na niego,potem po niego poszłam i poleżalałam znim chwilkę.Potem troche oglondałam inne blogi,dziękuje że obserwujecie i komentujecie.Dzisiaj zrobiłam sobie koka,bo włosy mam rozkopane jak niewiem co.Ale mi nie wychodził więc mam rozpuszczone włosy i wyglądam jak potwur.Dziś też przyszła paczka,tak długo czekałam,nic wielkiego tylko pare studds,chyba cekiny po polsku.Ale nie jestem pewna,przepraszam za to.Ale mam zdjęcia to będziecie wiedzieć.Porobiłam pare fotek z nudów,Mam nadzieje spotkać się z Wiktorią,ale nie wiadomo.

Miłego Dnia. :)









A to dla mojej wariatki,Wiktoria wyjechała dziś do polski na tydzień.
O i jak coś to mam dwie przyjacółki,o imieniu Wiktoria.
Więc na tą Wiktoria na zdj z tymi dziwnymi minami,będę mówiła Karola,bo to jej
przezwizko,żeby wam się nie mieszało hehe. :)


Tuesday, 7 August 2012

Nudyy

> Hey <
Dziś same nudy,Poranek zaczełam wstaniem i zjedzeniem naleśnika popijając cappucino,
Wiktorią pomnie przyszła ale nie miała poprostu ochoty wychodzić ;/
Mam zamiar obejrzeć dzis jakiś film!!A robiłam sobie makijaż eyeliner i tp,z nuduw hehe
Mój pies Leon jest taki owłośiony musimy zadzwonić do fryziera,ale nie wiadomo czy fryzier
pracuje,no bo wakacje,jak dziś dzowniłam to nie odbierał :p
Natali




Monday, 6 August 2012

Lets go to the beach

Hey wszystkim!Jak ja tu długoo nie pisałam,Zaczynam pisać bloga od nowa,mam nadzieje że więcej ludzi będzię czytać.No więc dziś notka o plaży,dziś z Wiktorią poszłam na plaże i było fajnie,uciekałyśmi w krzakach,hahaha
Przedj jakimiś muchamy i pszczołami ;D Oczywiśćie zdj też porobiłam,woda nie była za gorąca no ale mogła być ;) No a potem poszyłyśmy na plac zabaw troche wyschnąć i pogadać,takie tam.. :P








Thursday, 26 July 2012

PRZEPROSINY

Hej ;):)

Przepraszam was bardzo za to ,że nie dodawałam postuw,ale nie miałam zapału,ludzią widać znudził sie mój blog,ale mówi sie trudno..Chociaż to napewno dlatego ,że ja nie obserwowałam ich.Pszepraszam za to,od dziś będę sie staarać żeby nie stracić nikogo.
Jesli to przeczytacie to dziękuje wam za to <333

Monday, 9 July 2012

Nowy wyglą bloga,zmiany ☆

Cześć wszystkim.
Zdecydowałam się wkońcu,kochani nawet niewiecie jak bardzo starałam się,żeby wam się podobało i też zmieniłam link więc pewnie wam będzie trudniej sie dostać do bloga.Ale będę was odwiedzać i wszystkim zostawie powiadomienie o zmianie bloga.Więć dziś Wiktoria przyszła do mnie,znacie ''Chatroulette,, więc tam się troche wygupiałyśmy i chwaliłśmy pączkami (WTF),Och tak pączki z lukrem,potem próbowałyśmy robić video,na Youtube wiecie,postanowiłam też zacząć prowadzić Youtube & Blog razem.Niewiem czemu ale poprostu myślę ,żę wtedy będzie więcej ludzi kturzy będą czytać bloga i równierz oglądać fillmy na YT. ♥


Pamiętajcie o zostaniu obserwatorem :')
Dobry  pomysł z prowadzeniem Youtube & Bloga ?

Saturday, 7 July 2012

MSN,NUTELLA

Hey słoneczka :*
Dziś nic nie robiłam,zimno jak cholera.Aż z domu nie wychodziłam,troche porysowałam pobawiłam się z psem,a potem z wikąna MSN pisałyśmy aż do teraz i nadal piszemy i gadamy przez kamerke jadłyśmy nutelle hehe
Potem malowałam paznokcie ,wkoncu są wakacje !!ale w szkole też moge mieć.


Friday, 6 July 2012

Meduzy

Hey dzisziejszy dzień był udany,spałam chyba do drugiej potem zjadłam obiad ,i uszykowałam się do wyjśćia z wiktorią lecz przed wyjśćiem poszłam jeszcze na spacer z psem i do siostry po torebkę :) Potem poszłam do domu po aparat i tp,a jak wychodzę widze Wiktorię i się śmieje musiała biedota iść pod mój dom hehe ^.^
Potem poszłyśmy na miasto najpierw po cole zimniutka była :D Potem na frytki,i na lizaki :) Poszliśmy potem na skałki i tam było tak strasznie dużo meduz zrobiłam paru zdjięcia ^.^ Potem jeszczę pogadałyśmy i powspominałyśmy.Jutro może przychodzi do mnie :)