Dziś przyszła moja torba z h&m szukałam też torb w new look'u ale nie było a torba z h&m była śliczna i nawet tania.Nie pokazuje jej jeszcze!bo na 100 obserwatorów zrobie wielki HAUL :) Dzisiejszy dzień był spoko,wczoraj ja i wiktoria piłyśmy cappucino robiłyśmy sobię fryzury i make-up.Było spoko,tak dawno nie spędzałam z nią czasu,jutro idę z nią na basen i jeszcze Angeliką ona też jest polką jak coś,jeśli nie będzie padać oczywiśćie,w niedziele mam też nadzieje że jade na targ^i^ zakupy.Dziś chcę gdzieś wyjść ale jeszcze nw gdzie :)
Zapraszam na grupę bloggerek: https://www.facebook.com/groups/423414624385198/
Do napisania! :>







