Cześć ;) Dziś miałam zakwasy jak niewiem co,bo wczoraj chodziłam po skałkach żeby te ślimaki (FUJ) znaleść,i miałam sportowy dzień..więc dzisiaj tylko chwilke poskakałam na trampolinie,i nic nie robie siedze i pije Pepsi i zajadam sie czipsami.Byłam dziś w domu na obiedzie,bo tu możemy chodzić na HOME DINNER,czyli poprostu na obiad do domu,ale trzeba do szkoły wróćić.
Co dziś będe robić? więc tak nudzi mi sie to może,z długich spodni zrobię krótkie bo nie chce ich wyrzucać,i zropie tak jak by,Ja (serce) One direction, tylko że po angielsku,I na drzwiach a potem troche pogram w sims 3.
Showing posts with label :). Show all posts
Showing posts with label :). Show all posts
Wednesday, 20 June 2012
Friday, 15 June 2012
Bad hair day...
Hej wszystkim dziś PIĄTEK woo :D !!
Strasznie fajnie bo mam poniedziałek wolny,a w wtorek mamy dzien sportu.
Wczoraj umyłam włosy i zrobiłam dużo warkoczyków..odrazu mówie zły pomysł.
Moje włosy dziś wyglądały okropnie..potem troche wyprostowałam i wgl..więc jest okey :)
Ide na basen i tak więc sie nie przejmuje..Z wiktorią..
O i tylko wam chce powiedzieć że mam dwie przyjaciółki Które sie nazywają wiktoria..
Ale o tej trugiej wam jeszcze nie mówiłam.
Zrobiłam pare fotek,z laptopa więc sorry za jakość.
Strasznie fajnie bo mam poniedziałek wolny,a w wtorek mamy dzien sportu.
Wczoraj umyłam włosy i zrobiłam dużo warkoczyków..odrazu mówie zły pomysł.
Moje włosy dziś wyglądały okropnie..potem troche wyprostowałam i wgl..więc jest okey :)
Ide na basen i tak więc sie nie przejmuje..Z wiktorią..
O i tylko wam chce powiedzieć że mam dwie przyjaciółki Które sie nazywają wiktoria..
Ale o tej trugiej wam jeszcze nie mówiłam.
Zrobiłam pare fotek,z laptopa więc sorry za jakość.
Subscribe to:
Posts (Atom)


