Monday, 11 June 2012

Friends ;)

Cześć ;D

Miał być kolczyk a jest nic //Narazie tylko bo stchurzyłam,ale moge kiedy chce..tylko musze być gotowa.a jak nie to dostane kase i porpostu dołorze sobie i kupie aparat.Dziś Wiktoria do mnie wpadła,i zrobiliśmy video..
Ona sie tak wstydziła ;P Miała treme hehe...i zrobiłam dużo zdjęć..nie które są serio śmieszne :D
Byliśmy na trampolinie u takiej dziewczyny i robiliśmy salta znaczy ja próbowałam lol..
I mieliśmy iść na skałki szukać pomatki której zgubiłam......No cóż..
R.I.P POMATKA nivea milk&honey..
Nazawsze w naszych sercach <333

Hehe żartuje :)

Poznajcie też mojego psa..Leon <33

Probowała sie nie śmiać..haha




 Mówiłam jej żeby zroiła chuk'a norissa ,a ona jakiegos
kurczaka :P


I jedno śmieszne hehe ;)

Sunday, 10 June 2012

SUNDAY

Hey ;D
Dziś niedziela uggggggggggh..niechce mi sie iść do szkoły : /
Ale też fajnie nobo jutro wkońcu przebijam ucho : DD
Strasznie sie ciesze.Zrobiłam pare zdj,nie które są gupie hehe ;)
Dziś poszłam z wiktorią (przyjaciółka) na lody ,i powspinać sie po skałkach.
A potem posiedziałyśmy u niej,I tam był taki słodki szczeniaczek,niestety nie miała,
telefonu z sb ;/
Ale dzień ogulnie był udany!
Jutro kupuje sweter ;P

 Boo :D

Ten sweter ,bym go nosiła z spodenkami i leginsami,lub na lato
jak w szkocji ciepło to w spodenkach i klapkach ;D
Jutro go kupuje .. :)

Friday, 8 June 2012

Hey wszystkim :D

Hai,bardzo sie teraz ciesze ponieważ w poniedziałek przebijam sobie górną cześć prawego ucha,
A ja miałam jedynie przebite uszy,więc sie ciesze to taki mój jakby pierwszy kolczyk :DD
No oprucz w uszach,ale to sie nie liczy tak bardzo..Och i przepraszam ,że nie robiłam żadnych postów ostatnio..
Ale nikt narazie nie wchodzi na bloga..więc startam sie polecać :)
Oh i chiałam wam powiedzieć że zbieram na własny apart już mam 52 funty ;) a musze mieć 100..
Wpadłam na pomysł że jak będzie 50 obserwatorów to zrobie '' ROOM TOUR ,, czyli że pokaże wam mój pokuj..

Monday, 4 June 2012

OHAI

Hey wszystkim wczoraj zrobiłam filmik OOTD,editowałam i teraz wam pokaże :')
Jutro mamy wolne bo chyba są urodziny królowej czy coś,YAAY : D Więc pewnie zrobie filmik i dodam!
Dziśiaj pewnie pójde na basen z przyjaciółką,albo zostane w domu, zalęzy jaka pokoda O.o

Założyłam te buty ,bo było zaciepło na trampki,
Ale potem zaczeło lekko padać ..


Mam nadzieje że wam sie podoba :) Zrobiłam jeszcze filmik jak wróciłam z zakupów,ale był beznadziejny więc  go nie dodam. :3