Miał być kolczyk a jest nic //Narazie tylko bo stchurzyłam,ale moge kiedy chce..tylko musze być gotowa.a jak nie to dostane kase i porpostu dołorze sobie i kupie aparat.Dziś Wiktoria do mnie wpadła,i zrobiliśmy video..
Ona sie tak wstydziła ;P Miała treme hehe...i zrobiłam dużo zdjęć..nie które są serio śmieszne :D
Byliśmy na trampolinie u takiej dziewczyny i robiliśmy salta znaczy ja próbowałam lol..
I mieliśmy iść na skałki szukać pomatki której zgubiłam......No cóż..
R.I.P POMATKA nivea milk&honey..
Nazawsze w naszych sercach <333
Hehe żartuje :)
Poznajcie też mojego psa..Leon <33
Probowała sie nie śmiać..haha
Mówiłam jej żeby zroiła chuk'a norissa ,a ona jakiegos
kurczaka :P
I jedno śmieszne hehe ;)







