Wednesday, 15 August 2012

Mój pies. ♥

Hey. :33
Dziś wstałam o 12;15 ohhh tak wyspałam się bardz dobrze,najpierw poleżałam sobię jeszcze z leonem,a potem wstałam i zjadłam płatki,i wściekałam się z leonem,hah.Potem musiałam czekać na łazienke z 5 minut o mój brat tam siedział,on normalnie siedzi więcej niż ja...No ale potem sie ogarnełam,i porobiłam zdj leonowi,ponieważ dziś notka onim.Więc leona kupiłam prawie już rok temu,najpierw bałam się go podnieś więc taka mamy koleżanka (ona znami jechała) go trzymała był w kocyku..słodziak.W domu był w moim pokoju i ciągle piszczał zebym go wzieła do uszka.I raz znim spałam,ale zdażył sie mały incydent.Ale nie szkodzi wkońcu był malutki,hehe,leon to shih tzu i ma 11 miesięcy,prawie rok.I wiem ,że nie wygląda jak shih tzu,ale pani go musiała tak opciąć.







Tuesday, 14 August 2012

Outfit ♥

Heei  :33
Wróciłam właśnie z fryziera nie mojego tylko mojego psa haha,i tam zostawiłam bidulka.Potem po niego pójde,lub mama jak wróci z pracy.Ale jeszcze niewiem.Więc pomyślałam ,że pokaże wam mój outfit.Wiem ,że mieszkam za granicą,ale pomyślałam ,że i tak moge robić outfity.Pomyślałam ,że jak leon będzie już po obcięciu może zrobię notke o nim,co wy na to? :)

Miłego Dnia.






Koszula-New Look/Spodenki-Atmosphere/Buty-Atmosphere/Kolczyki-Accessorize(to jest sklep)
Pod koszulą ta bandeau czyli niby taka opaska jest z-Denim 

Mam nadzieje ,że podobał sie outfit. (:

Chcecie notke o moim psie?

Monday, 13 August 2012

Relax ♥

Hey :3
Dziś siedzę na oknie i czytam książki.Taak wiem wakacje a ja czytam książki?Ale właśnie dziś wieje wiatr więc nie mam ochoty nigdzie wychodzić.Jadłam płatki nestle oczywiśćie rano,ale już jest 16.54. Musze nauczyć się robić zdj o np odzine 13;00 i dodzwać na bloga o 13;30.Tak muszę tak oteraz robić.Oglondałam trochę Mtv,może pogram w simsy.A potem po wchodzę na bloggi.

Miłego Dnia. (:






Saturday, 11 August 2012

Tomorrow is Today.

Heey.
Taka szybka notka,Zmieniam troche wygląd bloga znaczy nw czy tylko nagłówek czy coś jeszcze,ale coś tam zrobię,jest już 01:10 i ja nie śpię.Więdz skoro już piszę ten post,to znaczy ,że dziś będą 2 posty,heh.
No tak chciałam wam tylko powiedzieć ,że będę pisała czasem 2 posty dziennie,i mam zamiar odwiedzać 50 blogów dziennie.Mam też nowe postanowienie na koniec roku 2012 i na cały 2013,mam zrzućić pare kilo. (:

Friday, 10 August 2012

Messy Bun,Paczka. ♥

Cześć :D
Dziś wstałam o 11? tak o 11. Oczywiśćie Leon czyli mój pies musiał mnie obudzić swoim szczekaniem,ale nie gniewam sie na niego,potem po niego poszłam i poleżalałam znim chwilkę.Potem troche oglondałam inne blogi,dziękuje że obserwujecie i komentujecie.Dzisiaj zrobiłam sobie koka,bo włosy mam rozkopane jak niewiem co.Ale mi nie wychodził więc mam rozpuszczone włosy i wyglądam jak potwur.Dziś też przyszła paczka,tak długo czekałam,nic wielkiego tylko pare studds,chyba cekiny po polsku.Ale nie jestem pewna,przepraszam za to.Ale mam zdjęcia to będziecie wiedzieć.Porobiłam pare fotek z nudów,Mam nadzieje spotkać się z Wiktorią,ale nie wiadomo.

Miłego Dnia. :)









A to dla mojej wariatki,Wiktoria wyjechała dziś do polski na tydzień.
O i jak coś to mam dwie przyjacółki,o imieniu Wiktoria.
Więc na tą Wiktoria na zdj z tymi dziwnymi minami,będę mówiła Karola,bo to jej
przezwizko,żeby wam się nie mieszało hehe. :)


Tuesday, 7 August 2012

Nudyy

> Hey <
Dziś same nudy,Poranek zaczełam wstaniem i zjedzeniem naleśnika popijając cappucino,
Wiktorią pomnie przyszła ale nie miała poprostu ochoty wychodzić ;/
Mam zamiar obejrzeć dzis jakiś film!!A robiłam sobie makijaż eyeliner i tp,z nuduw hehe
Mój pies Leon jest taki owłośiony musimy zadzwonić do fryziera,ale nie wiadomo czy fryzier
pracuje,no bo wakacje,jak dziś dzowniłam to nie odbierał :p
Natali




Monday, 6 August 2012

Lets go to the beach

Hey wszystkim!Jak ja tu długoo nie pisałam,Zaczynam pisać bloga od nowa,mam nadzieje że więcej ludzi będzię czytać.No więc dziś notka o plaży,dziś z Wiktorią poszłam na plaże i było fajnie,uciekałyśmi w krzakach,hahaha
Przedj jakimiś muchamy i pszczołami ;D Oczywiśćie zdj też porobiłam,woda nie była za gorąca no ale mogła być ;) No a potem poszyłyśmy na plac zabaw troche wyschnąć i pogadać,takie tam.. :P