Saturday, 30 June 2012

:(

Dziś byłam na mieście i kupiłam duże białe lustro które stoi na moim biórku,bluzke i sweter :)
I potem poszłam po wiktorię i julię,i skakłyśmy,i potem poszłam do mojej siostry bo ona się przperowadza,
i potem znowu z dziewczynami byłam..ale biegłyśmy i sie przewróciłam..i potem się pokuciłyśmy troche..
Więc dzień nie był zabardzo udany ale już wakacje więc liczę,że będą udane!! :D

Nie mam zdjęć ale wymyśliłam tekst,jak sie wywróciłam to bolało bardzo i potem jak byłam w pokoju suchałam muzyki więc :
I don't need any medicine music is the only expectetion..
Co znaczy : Nie potrzebuje lekarstw muzyka to jedyna ekspektacja.
Chodziło mi o to ,że nie potrzebuje  lekarstw bo muzyka mi pomoże..
Chyba O.o heh ogulnie teraz otym nie myśle bo zawsze jest jutro ..

Thursday, 28 June 2012

Kręgle...

Dziś było super na kręglach,raz prawie miałam Strike ale niestety nie trafiłam,jadłam pizze i wygupiałam się
z wiktorią i koleżankami ;) I paznokcie mi świeciły bo tam jest takie światło.Po szkole byłam u weterynarza,zobaczyć co z leona nogą,naszczęśćie nie złamana..tylko przez dwa tygodnie musi brać anytybiotyk i nie nadwyrężać i powinno być okey :) Ach ten pies..:'3



Słomka z disco hehe ;P

Wednesday, 27 June 2012

Break my bones

Hey ..
Dziś padało i musieliśmy iść do szkoły, a potem większa szkoła zrobiła przedstawienie ''GLEE''
Fajne nawet ;D Potem poszłam do domu,i porobiłam pare fotek pomalowałam paznokcie,i jadłam płatki bez mleka..bo mi sie nudziło : // Dziś najgorsza żecz to jest to ,że wiktoria złamała ręke,ja szłam do sklepu i podrodze do niej weszłam i widzę a ona ma no nie gips ale miała bandarze..A ja o mój boże ,co sie stało?
O ona ,że sie wywaliła i spadła na panele ..Szkoda ale jutro i tak/chyba/ przyjdzie do szkoły bo jutro jest disco i idziemy na kręgle z powodu tego ,że to przed ostatni dzień..A jutro w szkole też jest dzień pirzamowy i przychodzi się w pirzamie,ale ja przychodze w ciuchach w których idę na disco :) Teraz siedze w pirzamie i pisze posta,hehe :)







Tuesday, 26 June 2012

Decyzja.,

Cześć :)
Dziśiaj słonce świeci w Szkocji,a to nie codzienność ._.
Więc wyszłyśmy z Julą i Wiktorią na dwór,najpierw skakałyśmy na trampolinie,a potem próbowalismy zrobić
Najlepsza przyjaciółka TAG,wyszło fajnie wszystko..oprucz 1 żeczy.
-Sąsiad kosił trawe ..Potem jak oglądałam to video,myślałam ,że umrę z śmiechu xD
Potem oglądaliśmy filmiki na YT i porobiłam parę fotek ;D A teraz siedze w pirzamie i oglądam Prawo Agaty :) <33





Chcecie żebym nakręciła najlepsza przyjaciółka TAG?

Monday, 25 June 2012

Longest day in my life..

Hej wszystkim 
Mam wam dużo do opowiedzenia ..
Wczoraj wieczorem,mama mi nastawiała budzik,i nastawiła godzinę później,dlatego rano jak wstałam,byłam taka zaspana.///
I poszłam po Wiktorię tak jak zwykle żebyśmy poszły do szkoły,ona w piżamie a ja Mówię Wiktoria po sie do szkoły spóźnimy,ona szybko sie ubrała,śniadania nawet nie jadła..I poszłyśmy do szkoły z jej małym braciszkiem Olafem i musieliśmy czekać w jego szkole bo tam nikogo nie było,ale okazało się że to ona miała racje.Dlatego powiedziała żebym to napisała na blogu..więc tak
ONA miała racje ..Ale i tak było fajnie :-)

Po szkole,przyszła do mnie i poszliśmy zobaczyć malutkie żłówie,takie słodziutkie zrobiłam zdjęcie 

Słodziak :-)

Potem poszliśmy z Wiktorią skakać na trampoline,I na serio  było zabawnie.Potem przyszła Julia(Wiktori kuzynka) Pytając się czy idziemy na basen,I wiktoria nie była pewna..Więc Julia troche z nami poskakała,a potem zdecydowałyśmy ,że idziemy.
I trochę sie wygupiałyśmy,więc nie które fotki są dziwne ale też śmieszne,hehe.
 Wiktoia,która próbuje skoczyć tyłem przez płot ,
Haha!żartuje,wygupiała się. :D
 To jest właśnie Julia ,na mojej dyskorolce :-)
 Wiktoria & Ja + krejzi  fryzury,heh.
Wiktoria & Julia :')


I na koniec oczy Wiktori,ona nie jest to tego zdjęcia do końca przekonana,ale mi się bardzo podoba ...Chciałam wam jeszcze powiedzięc ,że od teraz posty będą bardziej staranne,bo nie chce stracić czytelników ..<3







Sunday, 24 June 2012

It's sunday !

Hey dziś nic nierobiłam,bo brzuch mnie bolał..ale potem wyszłam na kilka minut i porobiłam zdjęcia psą..Mojemu i sąsiaduw psa,hehe.
 Poznajcię ''Toaz'' zrobiłam to zdjęcie ale
musialam stanąć na płocie..hehe
 A tu żeby leon się nie obraził to mu też..heh

Znowu ''Toaz,, :)

 Pokaże wam teraz korektor z N.Y.C
 Ja nakładam go na niedoskonałości/Pryscze,
czasem na oczy i pod.
 Rosmarowuje.
I to effekt ;D 
Mam nadzieję ,że wam sie podoba.

Saturday, 23 June 2012

Lustrzanka

Już mam aparat!a co to oznacza? codzienne posty? o TAK.
Zrobiłam pare fotek,dodam pare..zrobiłam je tylko na wypróbowanie. :-)
Działa świetnie ,tu jedna fotka mojego psa :
Widać tu,bardzo mi się podoba jakość.
Tak długo czekałam na taki aparat,jestem przeszczęśliwa.
Zrobię strone na blogu z zdjęciami,bo napewno będe ich miało
DUŻO.